Móda

Několik důvodů, proč nosit hodinky!

- 3 min

Hodinky jsou úžasná věc. Jedná se o jeden z nejzásadnějších pánských doplňků, který okamžitě mění celý dojem. Podle nejnovějšího výzkumu však stále více a více zjišťujeme čas pomocí telefonu. Na tomu kusu kovu, skla a kůže na našem zápěstí však stále prostě něco je. Pojďme se dnes společně podívat na několik důvodů, proč hodinky mít a proč je nosit, nebo začít nosit!

Hodinky jsou vychované

Rozhodně tím nemyslím, že za Vás plní základní kroky etiky (i když Google na tom už stoprocentně pracuje), ale pokud například někde s někým sedíte a nudíte se, je mnohem korektnější podívat se na své zápěstí, než vytahovat telefon a tvářit se, že děláte těžký byznys. Tím, že ze své kapsy vytáhnete telefon druhému naznačujete, že je něco daleko důležitějšího, než je on – a to se nehodí.

Zachrání vás před viditelnou nervozitou

Nikdo z nás se čas od času neubrání nervozitě. Špatné je, že si pak hrajeme s rukama a nevíme, kam je strčit. Buď si můžete nacvičit působící gesto (Angela Merkel a její kosočtverec) a nebo něco daleko zábavnějšího, můžete si držet ciferník hodinek. Čímž na ně navíc ukážete, takže dvě rány jedním kamenem.

Sofistikovanost

Pokud vám půlka ciferníků elegantně vykukuje z manžet košile, nejen že je to opravdu skvělý módní moment, ale ukazuejte tím sofistikovanost. Podle studie mnoho žen považuje je to konkrétní gesto pohlédnutí na hodinky za „sexy“. Asi proto, že s tím začal Bond.

Dárek

Hodinky jsou perfektním dárek, možná jedním z nejlepších. Když je dáte jinému muži, prokážete mu tím respekt. Když je dáte ženě, ukazujete jí zájem. Pokud je dáte dítěti, dáváte mu dar dochvilnosti, což se mu bude v životě opravdu hodit. Když navíc necháte na nějaký dražší kousek něco vyrýt, buďte si jisti, že na vás nikdo nezapomene.

Vojtěch Vaněk

Ředitel a majitel webového studia STEBS.cz. Má velkou vášeň pro Apple produkty. Píše pro STEBS.cz a další weby v české republice.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněnaPovinná pole jsou označena *